01. 02. 2013

Taky chci

Napsal 24. 4. 2004 So 11:20 Jejka.

Na Internetu se objevilo poslední dobou hejno různých deníčků, kterým se říká BLOG. A protože jsem se rozhodla, že budu pravidelně psát(!!!), tak tady je ten můj. staré komentáře...

31. 12. 2004

Přáníčko

Napsal 31. 12. 2004 Pá 12:35 Jejka.

Tak i já se přidávám a všem blogerům, blogerkám, blogerčatům i těm neblogujícím přeji vše nejlepší v celém roce 2005. Spousty krásných blogů i dnů a tu a tam (málo) nějaký ten mráček. To proto, aby jste nezapomněli, že se máte fajn
staré komentáře...

25. 12. 2004

Pravda Mistrů

Napsal 25. 12. 2004 So 12:33 Jejka.

Promarněný čas znamená pouhou existenci, využitý čas znamená život. Edward Zouny

Prožívej svůj život dnes. Tohle není generálka! Anonym

Budete-li postupovat tak, jak jste postupovali vždycky, dostanete se jen tam, kam jste se dostali vždycky. Anonym

Když nevíte, kam jdete, tak vás žádná cesta nikam nedovede. Henry Kissinger

Nezbytným krokem k tomu, abyste od života získali věci, po kterých toužíte, je rozhodnout se, co vlastně chcete. Ben Stein

Nestačí si jen pospíšit, to umějí i mravenci. Otázka zní: S čím si pospíšit? Henry David Thoreau

Jakmile zaznamenáte své sny a cíle na papír, rozpoutáte tím proces, ze kterého vyjdete jako jiná osobnost. Mark Victor Hansen

Někdy je nutné zpomalit, abychom mohli vyrazit rychleji. A.McGee Cooperová

Když se Vám zdá, že je něco velmi důležité, zeptejte se: Bude na tom záležet ještě i ode dneška za rok? Richard Carlson

Tyto citáty opisuji z mého dárku, který jsem dostala pod stromeček od Alfy
staré komentáře...

28. 11. 2004

Události posledních "dnů"

Napsal 28. 11. 2004 Ne 12:32 Jejka.

Tak jsem zase tu.
Docela mě mrzí, že jsem nějak nestíhala. Přes týden ve škole a o víkendech v práci, kde sice mám PC, ale mám zakázáno na něj šmatlat. Musím tedy napsat kolik věcí se za těch „pár“ dnů událo.
Bod 1
Začala jsem chodit do posilovny. Ze začátku to byla docela makačka. Teď mi to už nevadí. Bohužel jsem vydržela jenom měsíc, protože jsem nějak nestíhala školu a ta je mi momentálně přednější. Už jsem vše dohnala a tak zase začnu makat.
Bod 2
Taky jsem se zlepšila ve škole. Odevzdala jsem všechny práce. Zlepšila jsem si trochu známky – hlavně matiku, která byla katastrofální. Momentálně je škole v klidu a tak budu mít čas na net a sebe.
Bod 3
Nechala jsem si zastřihnou konečky. Asi tak, bajvoko o 20 cm. Je to docela zajímavá změna. Jen si musím zvyknout. Dlouhé vlasy jsem měly dobrých 14 let.
Bod 4
Už nemáme 11 vlků, ale jen 4 vlčata a Terku. Prcíčka chci stále, jem mi to ukecávání moc nejde. Tak snad se mu dostane dobrý domov jinde.

Poslední událost se mi píše těžce, protože není nijak veselá. Naše kočička Kuba už není mezi náma. Umřela nám na rakovinu.
staré komentáře...

29. 10. 2004

Týden s vlky

Napsal 29. 10. 2004 Pá 12:31 Jejka.

Moje první hlídání naší vlčí smečky dopadlo dobře a přes všechno strašení Alfy se mi ty potvůrky nechtělo opouštět. Ráda jsem pro ně vařila, překračovala je, hrála si a snad i po nich uklízela.
Za štěnátky jsem vzala i Čikinu ať si jich trochu užije. Ze začátku na velká psiska vrčela, protože ji kousala a tahala. Vzhledem k jejich velikosti (jsou už skoro stejně velká jako Čikina) a velikosti jejich zubů jí to bylo asi nepříjemné.
Jediný s kým byla ochotná si hrát byl Prcíček. To s radostí snášela jeho kousání a tahání za ocásek. Prcíčkovi to dělalo dobře na jeho sebevědomí (je poloviční jak Čikina) i na jeho tělíčko, protože nebyl okusován jako u svých velkých ostrozubých sourozenců. I když Prcek má taky zuby pěkný.
Znovu jsem začala uvažovat, že si Prcíčka vezmu. Jsem pořád na pochybách. Ovčáci jen tak nevymřou, ale kolik jich bude stejných jako Prcíček a budu je znát od narození??
staré komentáře...

j.bloguje.cz

Statická záloha mého působení na bloguje, kde to bývalo docela prima.
 

Kategorie:

Archiv: 33

Módní záležitost:

  • TXT version
  • RSS version
  • Atom version
  • NEValid XHTML

  • Nepředpokládám, že by tyto texty chtěl někdo kopírovat, ale i zde platí autorský zákon.